Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha)
U zámecké zdi, signováno a datováno vlevo dole tužkou G. Macoun 34, olej/plátno, 50 x 65 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |